boeken met illustraties van Frits-Jan Maas

Raptors of Georgia, 2002.

Gids voor de vogels van Texel, A. Dijksen, met illustraties van J. Reydon, Frits-Jan Maas, P. van der Wolf. Het Open Boek Texel, tweede druk 1999.

Gids voor de vogels van de Pyreneeën 2004. Guia de las aves del Pirineo, Kees Woutersen. Met tekeningen van Eva Escario en Frits-Jan Maas. Editorial Pirineo, Huesca, 2004.

Bruinvissen, dolfijnen en walvissen van de Noordzee, G. Peet e.a.,tekeingen Frits-Jan Maas. Uitgeverij M&P, Weert, 1992

Ter gelegenheid van het 55-jarig bestaan van Ecomare 2007

uitgeverij ploegsma 2010

KNNV uitgeverij 2007

CD-rom, 1992 en 1996

CD-rom met alle lemuren (maki's) van Madagaskar, 2000. De originele tekeningen zijn aangekocht door de Artis-bibliotheek.

Vogels kijken, A.B. vanden Burg e.a. Illustraties Erik van Ommen, Gerald Driessens, Frits-Jan Maas, Karel Mauer.Uitgeverij Uniepers Abcoude, 1997.

Natuurlijk in de tuin, W. Nieuman e.a., illustraties Danker Jan Oreel, Gerald Driessens, Frits-Jan Maas, Karel Mauer. Uitgeverij Uniepers Abcoude, 1998.

Walvissen en dolfijnen in de Noordzee, Kees Camphuysen en Gerard Peet, illustraties Frits-Jan Maas. Fontaine Uitgevers BV, 2006.

Texel in schoonheid verbeeld. 20 kunstenaars geïnspireerd door een waddeneiland. Stichting Coeghe Fonds, 2002.

Nieuwe reacties

03.11 | 20:45

Beste Frits-Jan
Wat is de prijs van de eidereenden? En wat kosten de wintertalingen?

08.10 | 11:17

Prachtig is deze te koop?

16.10 | 10:04

Hallo Frits-Jan, wij zijn in 1985 gestart met het verzamelen van de keramische vogels en eenden. Nog steeds genieten wij hiervan. Dank voor het maken.
Vr.groet

26.09 | 10:05

Hallo Frits-Jan,
Een leuk gesprek in de polder net.
Je verhaal maakte me nieuwsgierig.
Dus toch even op je site gekeken.
Prachtig werk,je kan er trots op zijn!